×
Start Pierwsze kroki Blog Dla kogo? Dlaczego? Kontakt

Zimbra – materiały do pobrania

Kompletny przewodnik dla systemu Zimbra, czyli wszystko to
co warto wiedzieć na początku.

  • Zestawienie obejmujące każdą edycję Zimbra
  • Opis głównych funkcjonalności decydujących o wyborze wersji
  • Porównanie kosztów

Zimbra pierwsze kroki

Zimbra pierwsze kroki

Pewnego popołudnia podczas rozmowy telefonicznej odpowiedziałem na to samo pytanie po raz kolejny. Kilka dni później wdrożyliśmy kolejne kilka tysięcy skrzynek pocztowych Zimbra u naszego partnera biznesowego. To właśnie wtedy postanowiłem, że to najwyższy czas i wreszcie zrobimy to…

I stało się. Po ponad 8 latach doświadczenia we wdrożeniach i wsparciu systemów Zimbra oddaję w Twoje ręce materiały będące kompendium mojej wiedzy z zakresu funkcjonalności systemów pracy grupowej Zimbra pod tytułem Zimbra pierwsze kroki.

Stworzyłem i finalnie oddaję w Twoje ręce kompletną analizę funkcjonalności Zimbra dla każdej edycji i każdej wersji. Co najważniejsze, materiały są stale aktualizowane i zapisując się na listę zawsze będziesz miał dostęp do najnowszej wersji oraz dodatkowych materiałów.

Na chwilę obecną dokument nie jest już dostępny gdyż pracuję nad jego nową wersją oddającą aktualny stan na rynku. Mimo to zapraszam Cię serdecznie do wypełnienia formularza i bezpośredniego kontaktu podczas, którego zawszę znajdę czas na omówienie inetesującego Cię tematu.

Tomasz Badura – CEO w 7L Technologie Informatyczne.

Po wypełnieniu poniższego formularza na Twój adres e-mail wyślemy przygotowane materiały.


Wyrażając zgodę oświadczam iż znam treść klauzuli informacyjnej, w tym celu i sposobu przetwarzania danych osobowych oraz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania oraz możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie.*

Kontakt

7L Technologie Informatyczne
ul. Wrocławska 32
41-902 Bytom
website: WWW.7L.PL

E-mail / Telefon:

tel.: +48 32 445 30 70

Szybki kontakt