×
Start Pierwsze kroki Blog Dla kogo? Dlaczego? Kontakt

Zimbra – pierwsze kroki

Stworzyliśmy materiały, które pomogą Ci wybrać optymalną
wersję systemu Zimbra

  • Porównaliśmy funkcje każdej wersji i edycji Zimbra
  • Pokazaliśmy szerokie możliwości w bezpłatnej edycji Zimbra
  • Zestawiliśmy koszty w zależności od wielkości środowiska i wersji systemu Zimbra

Zextras Carbonio na Infoshare 2022

Beeep! Meldujemy z kokpitu Carbonio. Po intensywnych dwóch dniach 6 i 7 października 2022 konferencja Infoshare w Gdańsku juz za nami. Jednak dobre wieści o prywatnym i elastycznym systemie poczty i pracy grupowej łatwo się rozchodzą i poszły w świat! Infoshare był dla nas bezcennym czasem i podzielimy się jak wyglądał z perspektywny naszego kokpitu.

Uczestnicy namiętnie pytali nas kim jest ten superbohater z naszej ścianki. Odpowiedz Zextras nie mogła być inna niż, że to bohater, który chroni ich dane! 😉 Kiedy przychodził czas na kolejne pytania, odpowiadaliśmy najczęściej, że:

  • Jest prywatny dlatego, że Ty wybierasz miejsce przechowywania danych
  • Jest elastyczny, bo to Ty sam wybrasz, które moduły i na jakim jednostkowym poziomie będą w Twojej licencji!
  • Diametralnie ułatwia pracę grupową – dając do dyspozycji kalendarze, wideorozmowy, czaty i edycję plików online. I to wszystko w jednym bezpiecznym miejscu!

oraz, że…

  • Tak, śmiało można dowolnie częstować się krówką, bo to najlepsza w tym miejscu ręcznie robiona „Krówka” 🙂

Bezpośredni kontakt z wieloma konketnymi osobami z przeróżnych sektorów: m.in. z finansów, administracji publicznej, dostawców usług multimedialnych to coś co dla nas jest bezcenne. To właśnie te osoby mówiły nam, że prywatność i zgodność z regulacjami to dla nich priorytet w systemie poczty oraz pracy grupowej. Wspominały również, że niestety nie do końca na chwilę obecną są zadowoleni z tych aspektów w swoim otoczeniu.

Na koniec podzielimy się ostatnim rzutem na nasz „kokpit” Carbonio 🙂

Tak to były dla nas bardzo intensywne dni, dziękujemy za te wszystkie spotkania i rozmowy, które dały nam wiele informacji czego oczekujecie w od bezpiecznej platformy email! Mamy nadzieję, że zobaczymy się w tym samym miejscu za rok 🙂 Beeep!

Zimbra – bezpieczne rozwiązania

Zimbra to system poczty firmowej gwarantujący bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Bezpieczne kopie w locie oraz ochrona dostępu na najwyższym poziomie.

Zimbra – mobilne rozwiązania

Zimbra to system poczty firmowej w pełni wspierający mobilność jego użytkowników. Synchronizacja Exchange ActiveSync i dedykowane aplikacje mobilne to standard.

Zimbra – elastyczne rozwiązania

Zimbra to w pełni skalowalny system poczty firmowej. Wiele funkcjonalności znajdziesz już w bezpłatnej edycji. Te zaawansowane dostępne są w środowiskach enterprise.

Kontakt

7L Technologie Informatyczne
ul. Wrocławska 32
41-902 Bytom
website: WWW.7L.PL

E-mail / Telefon:

tel.: +48 32 445 30 70

Szybki kontakt