×
Start Pierwsze kroki Blog Dla kogo? Dlaczego? Kontakt

Zimbra – pierwsze kroki

Stworzyliśmy materiały, które pomogą Ci wybrać optymalną
wersję systemu Zimbra

  • Porównaliśmy funkcje każdej wersji i edycji Zimbra
  • Pokazaliśmy szerokie możliwości w bezpłatnej edycji Zimbra
  • Zestawiliśmy koszty w zależności od wielkości środowiska i wersji systemu Zimbra

Carbonio CE – stabilna wersja ujrzała światło dzienne!

Ciężko opisać jak podekscytowani jesteśmy tym wydarzeniem. To w końcu oznaka, że jesteśmy już blisko opublikowania licencjonowanej wersji Carbonio – open-source’owej platformy email i pracy grupowej, która stawia na prywatność danych i elastyczność. To wydarzenie to także zauważalny kamień milowy, który ucieleśnia skrupulatną pracę nad system i jego rozwojem.

Opisywana wersja dostępna jest już od 30 maja, w 14 różnych językach. Niebawem pojawi się wśród nich język polski. Możemy być pewni pojawienia się go w bardzo krótkim czasie, gdyż właśnie kończymy przygotowanie polskiego intefrejsu.

Co znajdziemy w tej wersji Carbonio CE

Community Edition ma do zaoferowania na obecną chwilę szereg funkcjonalności. Mimo tego, że to dopiero część tego, co w przyszłości będzie zawierać komercyjne wydanie, już teraz możemy poczuć jego elastyczny i szybki interfejs. Oto i one:

  • Gotowy do pracy system poczty email
  • Wbudowany mechanizm antywirusowy i antyspamu
  • Kontakty, kalendarze z wydarzeniami
  • Edycja i udostępnianie plików online
  • Dedykowane aplikacje mobilne dla iOS i Android – Mail oraz Files
  • Nowoczesny, intuicyjny interfejs

Czego można się spodziewać?

Oprócz powyższych funkcji, w najbliższym czasie możemy spodziewać się jeszcze więcej. Od wsparcia ActiveSync, przez backup w czasie rzeczywistym, zunifikowany system komunikacji, aż po aktywne wsparcie dla technologii wysokiej dostępności HA.

Patrząc na to wszystko z niecierpliwością oczekujemy wydania licencjonowanej wersji Carbonio. Jednak, co najważniejsze z misją i zapowiedziami ZEXTRAS, bezpłatna edycja Carbonio Community Edition będzie stale rozwijana i stanie się mocną pozycją na rynku open source.

Podsumowanie

Jeżeli chciałbyś całkowicie za darmo przetestować Carbonio CE, udaj się na stronę Zextras.

Zachęcamy również do odkrycia licencjonowanej wersji Carbonio, której publikacja jest tuż za rogiem. Co ciekawe, będzie miała ona do zaoferowania system elastycznego dobierania licencji do funkcjonalności, co pozwoli dopasować system idealnie pod Twoje potrzeby nie rujnując przy tym Twojego budżetu.

Źródło: 7L Technologie Informatyczne

Zimbra – bezpieczne rozwiązania

Zimbra to system poczty firmowej gwarantujący bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Bezpieczne kopie w locie oraz ochrona dostępu na najwyższym poziomie.

Zimbra – mobilne rozwiązania

Zimbra to system poczty firmowej w pełni wspierający mobilność jego użytkowników. Synchronizacja Exchange ActiveSync i dedykowane aplikacje mobilne to standard.

Zimbra – elastyczne rozwiązania

Zimbra to w pełni skalowalny system poczty firmowej. Wiele funkcjonalności znajdziesz już w bezpłatnej edycji. Te zaawansowane dostępne są w środowiskach enterprise.

Kontakt

7L Technologie Informatyczne
ul. Wrocławska 32
41-902 Bytom
website: WWW.7L.PL

E-mail / Telefon:

tel.: +48 32 445 30 70

Szybki kontakt